Už žádná velká krabicová řešení.

HELIOS Easy

Jste živnostník či malá firma a uvažujete o koupi informačního systému ?  Nechcete však zbytečně investovat do velkých či  "krabicových řešení"  informačních systémů ? Právě pro vás je tu HELIOS Easy !

Jde o plnohodnotný podnikový informační systém určený právě pro podnikatele a malé firmy. Mezi jeho hlavní přednosti patří zejména to, že je levný a lze ho zákazníkovi upravit na míru dle jeho potřeb. A co víc, jednoduše poroste s vaší firmou. Až vám přestane HELIOS Easy svou velikostí stačit, nebudete muset investovat do zcela nového informačního systému. Z HELIOS Easy  jednoduše přestoupíte na HELIOS Orange. 

HELIOS Easy se pořizuje jako balíček. Všechny balíčky umožňují zpracování dat až pro 9 společností. Databáze si můžete pořídit pro 1, 3 nebo 5 uživatelů a další uživatele si můžete pak po 1 dokupovat. Systémová podpora se platí ročně pevnou částkou. Balíčky HELIOS Easy: Komplet, Výroba, Ekonomika, Výroba Komplet, Obchod. V ceně balíčků je zahrnuto jádro systému, které obsahuje adresář firem, seznam zaměstnanců a další základní evidence. Ceny a složení balíčků je neměnné - nelze je prodávat po částech ani vyměnit jeden modul za jiný. Ke všem balíčkům lze dokoupit další moduly a funkce podle přání zákazníka.

 

1

 
 
 

Moduly HELIOS Easy

2

 Balíčky HELIOS Easy

komplet-x

vyroba-x

vyroba-komplet-x

ekonomika-x

obchod-x

  

  3