HELIOS Easy si už vybrala celá řada zákazníků. Staňte se i vy jedním z nich.

Jste živnostník či malá firma a uvažujete o koupi informačního systému ?  Nechcete však zbytečně investovat do velkých či  "krabicových řešení"  informačních systémů ? Právě pro vás je tu HELIOS Easy !

Jde o plnohodnotný podnikový informační systém určený právě pro podnikatele a malé firmy. Mezi jeho hlavní přednosti patří zejména to, že je levný a lze ho zákazníkovi upravit na míru dle jeho potřeb. A co víc, jednoduše poroste s vaší firmou. Až vám přestane HELIOS Easy svou velikostí stačit, nebudete muset investovat do zcela nového informačního systému. Z HELIOS Easy jednoduše přestoupíte na HELIOS Orange. 

HELIOS Easy se pořizuje jako balíček. Všechny balíčky umožňují zpracování dat až pro 9 společností. Databáze si můžete pořídit pro 1, 3 nebo 5 uživatelů a další uživatele si můžete pak po 1 dokupovat. Systémová podpora se platí ročně pevnou částkou. Balíčky HELIOS Easy: Komplet, Výroba, Ekonomika, Výroba Komplet, Obchod. V ceně balíčků je zahrnuto jádro systému, které obsahuje adresář firem, seznam zaměstnanců a další základní evidence. Ceny a složení balíčků je neměnné - nelze je prodávat po částech ani vyměnit jeden modul za jiný. Ke všem balíčkům lze dokoupit další moduly a funkce podle přání zákazníka.

Zaujal vás HELIOS Easy? Pro další informace navštivte https://www.ixis.cz/helios/helios-easy .