Pomůžeme Vám v boji s nekonečnou administrativou a dáme Vám čas na věci, které jsou opravdu důležité.

Důležitost Informačního systému Pro sport

V dnešní době, kdy jsou na kluby kladeny čím dál tím větší administrativní požadavky, je třeba si ujasnit priority Vašeho klubu. Chcete se v klubu třičtvrtě času zaobírat zjišťováním, kdo ještě nezaplatil příspěvky, nebo kdo nemá potvrzení o lékařské prohlídce? Nebo raději věnujete svůj čas zábavné a důležitější části sportu a soustředíte se na posun v trénincích a výchovu mládeže?

 Ať už v menších, tak i ve větších klubech se objevuje spousta talentovaných a zkušených lidí, kteří mají vizi a chtějí sport někam posouvat a předávat své zkušenosti dál. Od této práce je ovšem odvádí spousta administrativních požadavků, které jim berou čas na věci, které jsou pro fotbal skutečně důležité. A právě na ulehčení a zjednodušení tohoto úmorného papírování, ale i na spoustu dalších ulehčujících věcí je tu Informační systém Pro sport.

Takže co všechno vlastně IS Pro sport udělá pro Váš klub?

Především Vám ušetří čas a sílu na věci, které jsou skutečně důležité, což reálně znamená například zjednodušení rozúčtování dotací nebo vedení kompletního klubového účetnictví, vedení pokladen, vedení bankovního účtu, sledování libovolných podrobných evidencí o všech vašich hráčích (lékařských prohlídek, souhlasů GDPR, platnost trenérské licence, jakou nohou kope nebo klidně poznámky o slabších a silnějších stránkách hráče, které jsou důležité pro trenérovu přípravu na trénink nebo zápas, ale i jakýchkoliv evidencí které pro Vás jsou důležité).

Náš systém nemá problém ani s předpisy plateb členských příspěvků, ať už podle věkové kategorie nebo v případě potřeby individuálně. Lze mít IS spárovaný i s bankou a není pak tedy problém nastavit automatické přiřazování plateb k jednotlivým členům klubu. S tímto souvisí i následná možnost sledování velmi přehledné tabulky (saldokonta), kde funkcionář vidí, kdo už zaplatil a kdo ne, ale i kolik třeba která věková kategorie dluží na příspěvcích.

Pro větší kluby, které už mají i nějaký sklad se zásobami (třeba iontových drinků, chladivých sprejů, pytlů hnojiva nebo tréninkového oblečení), není problém v IS vést sklad a sledovat stav těchto zásob. S tímto souvisí i možnost vést stav zásob například klubové hospody, popřípadě v něm vést její účetnictví a veškerou další agendu. 

Stále přemýšlíte, jestli to má náš systém pro Váš klub smysl?

Výhodou našeho systému jsou naše zkušenosti z oboru. Všichni jsou fotbalový nadšenci a někteří z nás mají zkušenosti i s vedením fotbalového klubu. Proto víme, co fotbalové kluby pálí a s čím potřebují pomoc.

A nakonec není nic jednoduššího než si s námi domluvit nezávaznou schůzku, kde s Vámi rádi probereme, jaké jsou možnosti IS pro Váš klub, jak by splnil Vaše představy a požadavky a názorně bychom Vám ukázali, co všechno systém umí a jak Vám ho dokážeme přizpůsobit na míru.

Na nezávaznou prezentaci, klidně přijedeme až k Vám do klubu. V případě, že Vás naše nabídka zaujala, nebo třeba jen máte jakýkoliv dotaz k Informačnímu systému Pro sport, napište mi na mou mailovou adresu níže a rád Vám cokoliv zodpovím.