O nás

Společnost iXIS s.r.o. byla založena v roce 2002. Již od svého vzniku se zaměřujeme především na implementaci, komplexní řešení a podporu podnikových informačních systémů. Dále se také zabýváme správou výpočetní techniky, vývojem aplikací na zakázku, účetnictvím a účetním poradenstvím. O naše zákazníky se v současné době stará tým dvanácti spolupracovníků.

 

Certifikáty našich konzultantů informačního systému HELIOS Orange, kteří se starají a zajišťují služby našim zákazníkům :

 

Certifikát Martin Šťastný Certifikát Martin Šťastný Certifikát Martin Šťastný Certifikát Jana Novotná Certifikát Vladimíra Sirotková

Máme dlouhodobé zkušenosti:  

  • Již 15 let vám pomáháme při rozhodování v otázce IT.  Poradíme vám s optimálním výběrem potřebného HW a SW, včetně nových informačních technologií (operační systémy, komunikace, apod.) a jsme připraveni pomoci vám se orientovat v široké škále výpočetních informací. 
  • Dodáváme a implementujeme HELIOS více než 11 let.   Nabízíme systém, který známe a používáme.

 

Od konce roku 2014 sídlíme v nových kancelářích na adrese Štěrboholská 1034/102a, Praha 10. Mapy.

             
    

 

Naše "sportovní" aktivity.

  • Pravidelně zajišťujeme výsledkový servis na volejbalovém turnaji Bělcup Bělá. Na fotografie ze 14.ročníku se můžete podívat zde
  • Zajišťujeme IT podporu fotbalovému klubu SK Roztoky . A také se aktivně zapojujeme do fotbalového turnaje Dokopná  .

                                                                     

  

 

 

Podporujeme.

   

 

 

Vyberte si z našich služeb

Hotline Facebook Teamviewer
Helios